بلاگ

بسته بندی کارتنی یک راه حل پایدار برای ارسال محصولات فروشگاه های اینترنتی های برای مشتریان است. شرکت مهندسین خبره میهن با استفاده از کاغذ های مرغوب جعبه های کارتنی مستحکم و دارای مزیت ارزشمند سازگاری با محیط زیست را تولید می کند. مزیت دیگر استفاده از بسته بندی های کارتنی این است که فروشگاه های اینترنتی را از ملزومات بسته بندی دیگر نظیر نایلون و تسمه و … بی نیاز می سازد. ارائه راهکارهای کار آمد بازاریابی دیجیتال اساسی ترین رکن در برنامه بازاریابی فروشگاه های اینترنتی می باشد از این رو اینگونه شرکت ها از بسته بندی نیز به عنوان ابزاری جهت معرفی راه های ارتباط دیجیتال به مشتریان استفاده می کنند.

در همین راستا شرکت مهندسین خبره میهن کد های QR را روی جعبه های کارتنی چاپ می نماید که این ویژگی فروشگاه را قادر می سازد که به سرعت و به راحتی اطلاعاتی در مورد جنبه های مختلف محصول در اختیار مصرف کننده قرار دهد. چنین تعاملاتی بین مشتریان و برند علاوه بر این که به افزایش رضایت مندی و درنتیجه بالا رفتن میزان وفاداری مشتریان می انجامد ، راه های ارتباطی دیجیتالی را بر روی مشتریان باز نموده و در نهایت روز به روز بر دیده شدن و محبوبیت برند می افزاید.

آخال

آخال کاغذ بازیافتی

واحد آخال شرکت مھندسین خبره میھن با دارا بودن 2 خط پرس کاغذ و شیت های ورق آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. ما برآنیم که با تولید آخال با کیفیت قدمی در جهت تولید کاغذ مرغوب در کشور برداریم

کاغذ

دستگاه ورق سازی

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است .

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است .

ورق کارتنی

ورق 5 لایه

واحد فروش ورق کارتن

واحد فروش ورق کارتن شرکت مھندسین خبره میھن مفتخر است، ورق ھای کارتنی مورد نیاز مشتریان خود را با توجه به مشخصات فنی زیر در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دھد:
و با کاغذھای مختلف و متنوع B و E, C فروش انواع ورقھای کارتنی از طول 75 سانتی متر الی 400 سانتیمتر با فوت ھای
تولید ورق از عرض 90 الی 180 سانتی متر.
تحويل ظرف مدت 3 تا 7 روز.
شماره تماس فروش ورق (مستقیم) : 02634760677
داخلی فروش ورق : 02634760476 داخلی 140 و 141
فکس فروش ورق : 02634760476 داخلی 146

ما علاوه بر استفاده از دستگاه ھای مدرن و با تکنولوژی روز دنیا در تھیه ورق ھای کارتنی ، با در اختیار داشتن آزمایشگاھی مجھز و با رعایت استانداردھای ملی و بین المللی، مواد ورودی و محصولات در جریان ساخت را
مورد بازرسی و آزمون قرار میدھیم تا از تولید محصول با کیفیت اطمینان حاصل کنیم.

بالا