کارتن ظرف غذا

  • بسته بندی غذا ، آبمیوه و بستنی

    کارتن های ظرف غذا یک بسته بندی محکم برای حمل و نقل و ارسال غذای تازه فراهم می کنند. برای استفاده تولید کنندگان و خرده فروشان صنعتی غذا که غذای تازه را در فروشگاه آماده می. کارتن های غذا 100٪ قابل تجزیه هستند و از یک منبع تجدید پذیر ساخته شده اند. کلیه کارتن های ظرف غذا به صورت بسته های 50 یا 100 تایی به صورت صاف تحویل داده می شوند و می توانند برای کاربری آسان و ذخیره سازی در شرایط بهداشتی ، کوچک شوند.

سینی آبمیوه و بستنی

  • بسته بندی غذا ، آبمیوه و بستنی

    سینی های آبمیوه و بستنی مبتنی بر کاغذ یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای سینی های پلاستیک می باشند زیرا از ورق کارتنی سه لایه 100٪ تخریب پذیر و از منبع تجدید پذیر ساخته شده است. ما سینی های آبمیوه و بستنی را در طیف وسیعی از اندازه های استاندارد و با قابلیت چاپ لوگو ، علایم و اشکال متنوع عرضه می کنیم . سینی های آبمیوه و بستنی را می توان به صورت بسته 50 یا 100 عددی بسته بندی کرد که موجب استفاده آسانتر و انبارش راحت تر در شرایط بهداشتی می شوند.

کارتن پیتزا

  • بسته بندی غذا ، آبمیوه و بستنی

    کارتن های پیتزا یک بسته بندی محکم برای حمل و نقل و ارسال پیتزاهای تازه فراهم می کنند. برای استفاده تولید کنندگان و خرده فروشان صنعتی پیتزا که پیتزا تازه را در فروشگاه آماده می کنند ، کارتن های پیتزای ما ارائه بهینه پیتزا را به صورت قفسه یا در خانه به مصرف کننده میسر می سازند. ما کارتن های پیتزای چند ضلعی و مستطیلی را در طیف وسیعی از اندازه های استاندارد عرضه می کنیم که برای تهیه خودکار پیتزا و دستی نیز مناسب هستند. کلیه کارتن های پیتزا به صورت بسته های 50 یا 100 تایی به صورت صاف تحویل داده می شوند و می توانند برای کاربری آسان و ذخیره سازی در شرایط بهداشتی ، کوچک شوند.