صفحه کارتنی لبنیات و نوشیدنی ها

  • بسته بندی لبنیات و نوشیدنی ها

    صفحه های کارتنی به صورت کفی برای نگهداری و حمل و نقل محصولات مانند قوطی ، بطری و سایر بسته بندی های سفت و سخت که به صورت چندتایی شرینگ می شوند استفاده می گردد. صفحه های کارتنی محصولات را تثبیت می کند و وزن را به طور مساوی پراکنده می کند تا اطمینان حاصل شود که در هنگام حمل و نقل از آسیب در امان هستند در صورت باز شدن محصول ، لایه بالایی همچنین محافظت از سایر محصول را ارائه می دهد. صفحه های لایه ای در انواع 3 لایه و 5 لایه با ضخامت های متنوع در دسترس هستند و به گونه ای طراحی شده اند که مقاومت لازم برای تحقق سلامت فیزیکی محصول در زنجیره تأمین شما را فراهم کنند. صفحه های لایه ای 100% قابل بازیافت و از یک منبع تجدید پذیر ساخته شده است و جایگزین مناسب و سازگار با محیط زیست برای محصولات پلاستیکی هستند.

کارتن حمل بطری لبنیات و نوشیدنی ها

  • بسته بندی لبنیات و نوشیدنی ها

    کارتن های حامل بطری در هنگام حمل و نقل بطری از فروشگاه به خانه راحتی و آسایش را برای مصرف کننده فراهم می کنند. خرده فروشان از حامل های بطری استفاده می کنند تا بتوانند حمل بطری های مختلفی را تا حد امکان برای مصرف کننده آسانتر کنند و بدینوسیله فروش خود را افزایش دهند. تولیدکنندگان همچنین از کارتن های حامل بطری برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند و یک بسته مناسب را ارائه می دهند که تأثیر بصری بالایی در قفسه فروشگاه ها دارد. کارتن های حامل بطری به برند ها این امکان را می دهد تا از سایر برندها متمایز شوند و افزایش فروش را به همراه داشته باشند. حامل های بطری به گونه ای طراحی شده اند که با خیال راحت بین دو تا شش بطری از اندازه یکسان یا مخلوط را حمل کنند.

کارتن لبنیات و نوشیدنی ها

  • بسته بندی لبنیات و نوشیدنی ها

    ما طیف وسیعی از جعبه به طور خاص برای حمل و نقل لبنیات و نوشیدنی ها با ورق کارتنی چند لایه مقاومت در برابر رطوبت تولید می کنیم. برای فروشندگان و توزیع کنندگان این مواد غذایی ، جعبه های ما گزینه ای عالی به جای جعبه های پلاستیک هستند. بعد از استفاده می توان جعبه ها را برای دفع آسان و اضافه شدن به چرخه بازیافت مسطح کرد. جعبه های چاپی با کیفیت بالا به شما امکان می دهد تا از رنگ و گرافیکی برای تبلیغ محصول یا برند خود استفاده کنید و به اهداف بازاریابی خود برسید.