آزمایشگاه و کنترل کیفیت

آزمایشگاه و کنترل کیفیت

شرکت مهندسین خبره میهن دارای یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های صنعت ورق و کارتن بوده که در تمامی مراحل (ورودی مواد اولیه، محصول در جریان ساخت و محصول نهایی) کیفیت محصول را رصد کرده تا محصول با بالاترین کیفیت به دست مشتری برسد.

در مورد مواد اولیه که بخش اصلی آن را کاغذ تشکیل می‌دهد تست‌های گرماژ، ضخامت کاغذ، دانسیته، مقاومت به کشش، مقاومت به ترکیدن، رطوبت، جذب آب، ضریب کشسانی، RCT، CMT و CCT صورت پذیرفته و پس ار تأیید واحد آزمایشگاه محموله تخلیه می‌گردد.
همچنین در خصوص محصول در جریان ساخت و محصول نهایی تست‌هایی چون ECT ، FCT ، PAT و BCT انجام می‌گیرد.

لازم به ذکر است شرکت مهندسین خبره میهن در کنار آزمایشگاه مجهز با بهره‌مندی از پرسنل کارآزموده، در حین تولید به صورت پیوسته کیفیت محصول را ارزیابی و مورد سنجش قرار می‌دهد.

مشتریان ما

ما با ارائه راه حل های برتر بسته بندی به مشتریان خود کمک می کنیم تا در بازار متمایز شوند

برای رسیدن به این هدف، ما به طور مستمر در توسعه روابط خود با مشتریان خود سرمایه گذاری می کنیم تا بتوانیم نیازهای امروز و فردای مشتریان خود را برآورده کنیم. تیم مشاوره و طراحی مهندسین خبره میهن پس از شنیدن خواسته های مشتریان، راه های مختلف بسته بندی محصول را مورد بررسی قرار داد و سپس با استفاده از تجربیات ارزشمند گذشته و دانش روز بسته بندی و استفاده از فناوری های نوین، بهینه ترین نوع بسته بندی را مورد بررسی قرار داد. در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید