کارتن مواد شیمیایی و دارویی

کارتن مواد شیمیایی و دارویی به دلیل حساسیتی که در بسته بندی آنها وجود دارد باید در طراحی و بسته بندی و مقاومت آنها توجه کافی وجود داشته باشد. کارتن و بسته بندی مواد شیمیایی نقش به سزایی در دوام و استحکام محصولات دارد. برای دریافت مشاوره و سفارش کارتن مواد شیمیایی و دارویی با شماره تماس کارتن سازی خبره میهن تماس بگیرد. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس فروش جعبه (مستقیم) : 02634760670
داخلی فروش جعبه : 02634760476 داخلی 152 و 153 و 154
فکس فروش جعبه : 02634763267

خصوصیات کارتن و بسته بندی مواد شیمیایی و دارویی

بسته بندی مواد شیمیایی، دارویی و کشاورزی باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بتواند حفاظت کافی از محصول را داشته باشد. یکی از ویژگی های کارتن مواد شیمیایی تحمل وزن بالا می باشد. از طرفی باید به گونه ای باشد که ماندگاری محصولات را بیشتر کند.طراحی و چاپ بسته بندی نیز در بازاریابی و فروش محصولات موثر می باشد.بنابراین باید از طراحی جذاب و چاپ با کفیت بر روی بسته بنددی استفاده شود. جهت سفارش طراحی، چاپ و بسته بندی کارتن مواد شیمیایی و دارویی می توایند با کارشناسان شرکت خبره میهن تماس بگیرید.

 

 

کارتن کود و مواد شیمیایی

کارتن کود و مواد شیمیایی از جمله مواد حساسی هستند که نیاز به نگهداری دقیق و بسته بندی با کیفیت دارند. کارتن مواد شیمیایی باید به گونه ای باشد که آسیب به مواد آنها وارد نشود و همچنین مانع نفوذ مواد به بیرون از بسته بندی شود. بنابراین در بسته بندی مواد شیمیایی از جمله کود و… باید از بهترین متریال و بهترین ورق کاغذ برای کارتن سازی مواد شیمیایی استفاده شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =