صدای مشتریان

صدای مشتریان

خدمت به مشتریان و برآورده ساختن نیازهای آنان اولویت اصلی شرکت مهندسین خبره میهن است. این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و با دانش در تمامی مراحل پیش از تولید و پس از تولید در کنار مشتریان بوده تا با توجه به ماهیت مظروف و صنعت مصرف کننده جعبه‌ای در خور محصول مشتریان تولید گردد. در مراحل پیش از تولید با ارائه طراحی و مشاوره در خصوص نوع چاپ و ترکیب ورق و کارتن، بهترین بسته‌بندی برای محصول نهایی ارائه می‌گردد. در مراحل پس از تولید در صورت بروز مشکل احتمالی در کمترین زمان ممکن نماینده شرکت مهندسین خبره میهن جهت حل مشکل در محل شرکت مشتری حضور یافته و در صورت نیاز با تنظیمات دستگاه مشتری (ماشین فلکسو، دایکات، لب‌چسب و …) مشکل حل می‌گردد.
همکاران ما در شرکت مهندسین خبره میهن همواره شنوای صدای مشتریان هستند و با استفاده از این اطلاعات در تلاش برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود هستند. خواهشمند است از طریق فرم زیر هر گونه نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

مشتریان ما

ما با ارائه راه حل های برتر بسته بندی به مشتریان خود کمک می کنیم تا در بازار متمایز شوند

برای رسیدن به این هدف، ما به طور مستمر در توسعه روابط خود با مشتریان خود سرمایه گذاری می کنیم تا بتوانیم نیازهای امروز و فردای مشتریان خود را برآورده کنیم. تیم مشاوره و طراحی مهندسین خبره میهن پس از شنیدن خواسته های مشتریان، راه های مختلف بسته بندی محصول را مورد بررسی قرار داد و سپس با استفاده از تجربیات ارزشمند گذشته و دانش روز بسته بندی و استفاده از فناوری های نوین، بهینه ترین نوع بسته بندی را مورد بررسی قرار داد. در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید