انواع ورق کارتن در صنعت بسته بندی

فهرست مطالب

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

انواع ورق کارتن

انواع مختلفی از ورق کارتن در بازار وجود دارد. ورق کارتن یک محصول بسیار متنوع با ضخامت ها، شکل ها و فرم های مختلف است. بیشترین کاربرد جعبه کارتن در بسته بندی و حمل و نقل کالا است. برای کارتن محصولات کشاورزی، کارتن لوازم خانگی، کارتن قطعات صنعتی و … هرکدام نیاز به طراحی اختصاصی و استحکام و مشخصات متفاوت می باشد. در ادامه این مطلب از سایت کارتن سازی خبره میهن به توضیحات بیشتری درباره انواع ورق کارتن می پردازیم.

انواع ورق کارتن

ورق سه لایه

ورق کارتن سه لایه یکی از پرکاربردترین انواع جعبه کارتن می باشد. کارتن سه لایه از دو لایه لاینر یا ورق کارتن صاف و یک لایه فلوت یا ورق کنگره دار تشکیل می شود. یکی از مزیت های کارتن سه لایه قیمت مناسب آن می باشد که علاوه بر استحکام مطلوب قیمت مناسبی نیز دارد. فلوتینگ کاغذ کنگره دار می تواند حسب نیاز مشتری با فلوت های مختلف تولید شود.

ورق پنج لایه

ورق کارتن پنج لایه از سه لایه لاینر و دو لایه ورق کارتن کنگره دار تشکیل می شود. استحکام جعبه کارتن های پنج لایه به نسبت کارتن سه لایه بیشتر می باشد و به دلیل افزایش تعداد لایه ها و ورق ها قیمت آن نیز افزایش می یابد. کارتن پنج لایه نیز با توجه به نیاز مشتری می تواند با فلوتینگ های مختلف سفارشی سازی شود. 

کارتن پنج لایه

ورق هفت لایه

در تولید جعبه کارتن با ورق هفت لایه که به آن کارتن چندلایه نیز گفته می شود، از چهار لایه کاغذ صاف یا لاینر و سه لایه ورق فلوتینگ یا کنگره دار استفاده می شود. استحکام و مقاومت اینه نوع از جعله کارتن بسیار زیاد می باشد و برای حمل و نقل محصولاتی که نیاز به حفاظت زیاد در مسیر ارسال هستند گزینه مناسبی می باشد.به دلیل افزایش لایه های کارتن، قیمت کارتن هفت لایه نیز به نسبت دیگر انواع ورق کارتن بیشتر می باشد. به دلیل افزایش متریال مورد استفاده شرکت های معدودی وجود دارند که کارتن هفت لایه را تولید می کنند. 

شرکت کارتن سازی خبره میهن تولید کننده انواع ورق کارتن سه لایه، پنج لایه و هفت لایه در کرج و تهران می باشد. همچنین برای ثبت سفارش از دیگر شهرستانها نیز می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت خبره میهن، شرکت کارتن سازی در کرج و تهران تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود. 

ما با ارائه راه حل های برتر بسته بندی به مشتریان خود کمک می کنیم تا در بازار متمایز شوند

برای رسیدن به این هدف، ما به طور مستمر در توسعه روابط خود با مشتریان خود سرمایه گذاری می کنیم تا بتوانیم نیازهای امروز و فردای مشتریان خود را برآورده کنیم. تیم مشاوره و طراحی خبره میهن پس از شنیدن خواسته های مشتریان، راه های مختلف بسته بندی محصول را مورد بررسی قرار داد و سپس با استفاده از تجربیات ارزشمند گذشته و دانش روز بسته بندی و استفاده از فناوری های نوین، بهینه ترین نوع بسته بندی را مورد بررسی قرار داد. در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2