درباره شرکت مهندسین خبره میهن

با همت آقایان مهندس محمد رجایی و مهندس رسول ورشوچی در سال 1377 شرکت مهندسین خبره میهن فعالیت خود در زمینه تولید جعبه های کارتنی را به طور رسمی آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی با توجه به رویکرد راهبردی بنیانگذاران، تولید ورق کارتنی نیز به فعالیت های شرکت افزوده شد. امروز شرکت مهندسین خبره میهن به عنوان یکی از شرکت‌های خوشنام و معتبر در صنعت بسته‌بندی و تولید ورق و جعبه های کارتنی مشغول به فعالیت است و یکی از شرکت‌های اصلی هلدینگ بسته‌بندی خبره میهن محسوب می‌گردد. دیگر شرکت‌های این گروهِ بسته‌بندی، در زمینه تولید کاغذ بسته‌بندی، تولید و تجارت کارتن بازیافتی (آخال) و تجارت کاغذ و ورق کارتن فعالیت می‌کنند.

کارخانه شرکت مهندسین خبره میهن با فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز واقع شده است. این شرکت با بهره‌گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص خود قادر به تولید انواع ورق‌های کارتنی در عرض‌های متنوع (از 90 تا 180 سانتی متر) و با فلوت‌های C، B و E می‌باشد.این شرکت قادر به تولید انواع ورق‌های سه‌لایه، چهارلایه، پنج‌لایه و هفت‌لایه می‌باشد. لازم به ذکر است که تنها معدودی از شرکت ها در سطح ایران قادر به تولید ورق کارتنی هفت‌لایه هستند. اهمیت ورق هفت‌لایه در آن است که در بسیاری از موارد می‌تواند بسته‌بندی بسیار مقاومی ارائه کند که جایگزین بسته‌بندی‌های فلزی و چوبی گردد. در عرصه تولید جعبه‌های کارتنی نیز طیف وسیعی از صنایع از قبیل لوازم خانگی، مواد غذایی و کشاورزی، مرسولات پستی، لوازم التحریر، قطعات صنعتی، پوشاک و منسوجات، لوازم بهداشتی، شوینده و آرایشی و ... سال‌هاست که مشتری این شرکت هستند و از خدمات شرکت استفاده می‌کنند.

شرکت مهندسین خبره میهن به نیروی انسانی توانمند و متعهد خود می‌بالد. جوانان زیادی کار خود را از ابتدا در این شرکت آغاز کردند و اکنون در میان‌سالی همچنان با شرکت همراه هستند. حفظ کرامت و اشتغال آفرینی پایدار برای جوانان متعهد و با اخلاق از آرمان‌های بنیانگذران این شرکت است. بنیانگذاران این شرکت همواره بر فعالیت اقتصادیِ مبتنی بر کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای جامعه، کسب درآمد حلال، خدمت به مشتریان، همکاران و دیگر ذینفعان سازمان و نیز رعایت انصاف و اخلاق حرفه‌ای تاکید و تعهد داشته‌اند.

ضمناً محافظت از محیط زیست از ارزش‌های کلیه همکاران خبره میهن است. یکی از دلایل فعالیت بنیانگذاران این شرکت در حوزه بسته‌بندی کارتنی، سبز بودن و بی‌ضرر بودن این صنعت برای محیط زیست بوده است. البته پتانسیل خدمت‌رسانی این صنعت به دیگر صنایع و نیز قابلیت اشتغال‌آفرینی این صنعت برای هموطنان عزیز نیز از دیگر دلایل انتخاب آن به عنوان حوزه اصلی فعالیت شرکت بوده است.

 

سایر شرکت های هلدینگ ما

بالا