مراسم تولد پاییزی های شرکت

مراسم تولد پاییزی های شرکت

مراسم جشن داخلی همکاران شرکت مهندسین خبره میهن به مناسبت تولد حضرت زینب (س) و شب یلدا برگزار شد. در روز پایانی آذر ماه همکاران عزیز ما در شرکت برای دقایقی دور هم گرد آمدند تا به مناسبت سالروز تولد حضرت زینب (س) و شب یلدا جشن کوچکی داشته باشند. این مراسم با سخنان آقای دکتر جلیلیان مدیر عامل محترم شرکت آغاز شد و ایشان ضمن ارائه گزارش از عملکرد شرکت، از تلاش همکاران تشکر و قدردانی کردند و ضمنا اهداف و استراتژی جدید شرکت را برای همکاران تبیین کردند. در ادامه مراسم از طرف شرکت هدایای سالروز تولد همکارانی که تاریخ تولد آنها در پاییز بود، اهدا گردید.

همچنین در این مراسم همکارانی که از ابتدای سال تاکنون فرزند نورسیده داشتند، هدیه ای ارزشمند از شرکت دریافت کردند. در ادامه چند مسابقه شاد و مفرح همراه با جایزه برای همکاران برگزار گردید که موجب شادی و نشاط آنها گردید. در انتها نیز با بریدن کیک و عکس دسته جمعی مراسم با خنده و شادی به اتمام رسید.

ما با ارائه راه حل های برتر بسته بندی به مشتریان خود کمک می کنیم تا در بازار متمایز شوند

برای رسیدن به این هدف، ما به طور مستمر در توسعه روابط خود با مشتریان خود سرمایه گذاری می کنیم تا بتوانیم نیازهای امروز و فردای مشتریان خود را برآورده کنیم. تیم مشاوره و طراحی خبره میهن پس از شنیدن خواسته های مشتریان، راه های مختلف بسته بندی محصول را مورد بررسی قرار داد و سپس با استفاده از تجربیات ارزشمند گذشته و دانش روز بسته بندی و استفاده از فناوری های نوین، بهینه ترین نوع بسته بندی را مورد بررسی قرار داد. در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 49 = 51