ورق کارتن

امروزه در صنعت بسته بندی‌ به منظور حفظ و توزیع بهتر کالا، تولید جعبه های کارتنی بسیار مورد توجه کارخانه ها قرار گرفته است. جعبه های کارتنی از ورق کارتن چند لایه تشکیل شده اند که دارای مزایای بیشتری نسبت به سایر روش های بسته بندی می‌باشند. انتخاب ورق کارتن با کیفیت مناسب و استحکام بالا و ابعاد دقیق اصلی ترین عاملی است که کیفیت کارتن های بسته بندی را تعیین می نماید. شرکت های چاپ و تبدیل کارتن همواره در پی همکاری با تامین کنندگانی هستند که ورق های کارتنی با کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن تامین نمایند.

واحد فروش ورق کارتن شرکت مھندسین خبره میھن مفتخر است، ورق ھای کارتنی مورد نیاز مشتریان خود را با توجه به مشخصات فنی زیر در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دھد:

  • فروش انواع ورقھای کارتنی از طول 75 سانتی متر الی 400 سانتیمتر با فلوت ھای B و C و E
  • تولید ورق از عرض 90 الی 180 سانتی متر
  • تحويل ظرف مدت 2 تا 7 روز

 

کارخانه کارتن سازی خبره میهن، تولید کننده ورق کارتن با انواع فلوت پذیرای سفارشات مشتریان جهت خرید ورق کارتن می‌باشد. جهت ثبت سفارش از طریق شماره تماس کارتن سازی خبره میهن می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • شماره تماس فروش ورق (مستقیم) : 02634760670
  • داخلی فروش ورق : 02634760476 داخلی 140 و 141
  • فکس فروش ورق : 02634760476 داخلی 146

تولید ورق کارتن

در کارخانه های کاغذ سازی مهم ترین بخش در تولید ورق کارتن، کاغذ آن است چرا که کیفیت ورق کارتن از جنس کاغذها تعیین می‌شود. ورق کارتن به کارتن خام که برروی آن چاپ و برشی ایجاد نشده باشد گفته می شود. برخی از شرکت های تولیدی بسته بندی که توانایی تولید ورق کارتن خام را ندارند از سایر شرکت ها ورق کارتن را خریداری کرده و برروی آن برش و چاپ طرح دلخواه مشتری را انجام می دهند. شرکت کارتن سازی خبره میهن با توانایی تولید انواع ورق کارتن با انواع فلوت، توانایی ارائه خدمات به سایر شرکت های بسته بندی در کرج و تهران را دارا می باشد.

کارخانه ورق سازی مهندسین خبره میهن

برای تولید محصولی با کیفیت لازم است تا کارخانه ورق سازی فرایند تولید و ترکیب مواد را به درستی انجام دهند، لذا برا دسترسی به محصولی با کیفیت مناسب انتخاب بهترین کارخانه ورق سازی و کارتن سازی امر بسیار مهمی است.

 

خبره میهن تولید کننده ورق کارتن با انواع فلوت

انواع ورق کارتن با توجه به تفاوت در ارتفاع لایه فلوتینگ(کنگره ها) تقسیم بندی می شود. این کنگره ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن می پردازیم.

فلوت C

ورق C فلوت دارای ضخامت بیشتری نسبت به فلوت B و فلوت E می‌باشد و حدود 80 درصد از کارتن ها از ورق با فلوت C تولید می‌شوند.

فلوت B

ورق B فلوت دارای ضخامت بیشتری نسبت به فلوت E و ضخامت کمتری نسبت به فلوت C می‌باشد. معمولا برای کارتن بسته بندی های حاوی محصولات شکستنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فلوت E

ورق e فلوت به نسبت دو ورق c فلوت و b فلوت ضخامت کمتری داشته و از نازک ترین ورق کارتن می باشد. از این نوع ورق کارتن در بسته بندی مواد غذایی مانند جعبه پیتزا استفاده می‌شود.

شماره تماس کارتن سازی خبره میهن

ورق کارتن 3 لایه

کارتن سه لایه از دو لایه لاینر و یک لایه فلوت ساخته می شود. با توجه به جنس لایه فلوت و لاینر از کارتن 3 لایه در تولید کارتن پستی و کارتن اسباب کشی استفاده می‌شود.

ورق کارتن 5 لایه

کارتن 5 لایه شامل دو لایه کاغذ لاینر و دو لایه فلوت می باشد و معمولا از این کارتن به خصوص در صادرات محصولات سنگین استفاده می‌شود.

ورق کارتن 7 لایه

کارتن 7 لایه ازچهارلایه ورق لاینر و سه لایه فلوت تشکیل می‌شود. این کارتن دارای بیشترین استحکام است که در بسته بندی های مختلف از جمله کارتن مواد غذایی، کارتن لوازم الکترونیکی و…. استفاده می‌شود.

فروش ورق کارتن تهران و کرج

شرکت خبره میهن تولید کننده انواع ورق، جعبه سازی و کارتن سازی در کرج مناطق کمالشهر، بهارستان، هشتگرد و… از سال 1377 در زمینه تولید ورق خام کارتن فعال می باشد. برای اطلاع از قیمت ورق کارتن سینگل، قیمت ورق کارتن سه لایه و 5 لایه و 7 لایه و خرید اینترنتی ورق کارتن از شرکت خبره میهن  می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

کارخانه ورق سازی کارتن در کرج و تهران

شرکت مهندسین خبره میهن تولیدکننده ورق کارتن خام با انواع فلوت در کرج مفتخر است تا شما مشتریان را در جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره ورق کارتن راهنمایی کند. برای اطلاع از روند تولید و قیمت ورق کارتن در شرکت مهندسین خبره میهن می توانید با شماره تلفن های درج شده در وبسایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان در زمینه تولید ورق کارتن خام و ثبت سفارش و خرید عمده اقدام کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان کارتن سازی خبره میهن تماس حاصل فرمایید و یا سوالات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه سایت با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

93 − = 83